Jo vetëm një menu dixhitale, por shumë më tepër

Dishcovery është softueri për të rritur shitjet dhe për të qëndruar i lidhur me klientët tuaj.

Zgjidhja për biznesin tuaj

Kompleti i plotë që ju lejon të rritni marzhet e shitjeve dhe të mbani klientët tuaj besnik.

Menu dixhitale shumëgjuhëshe

Kalo te menuja e dixhitalizuar me QR Code, e përkthyeshme në shumë gjuhë, interaktive, e lehtë për t’u përdorur, e personalizuar dhe përditësuar.

Porositë e tavolinave

Lejojini klientët tuaj të porosisin drejtpërdrejt nga smartfoni i tyre, duke reduktuar kohën e pritjes dhe duke thjeshtuar punën.

Porositë nga çadra

Një mënyrë e re e porositjes në plazh: porositni dhe paguani me lehtësi nga çadra direkt nga menuja dixhitale Dishcovery.

Dërgesat dhe marrja me vete

Me funksionin e e-commerce, mund të menaxhoni gjithashtu porositë që mbërrijnë në internet pa komisione, duke vendosur periudha kohore dhe ndërrime.

Pagesat dixhitale

Personalizoni sistemin tuaj të porositjes përmes funksionit të pagesës pa kontakt, i disponueshëm në mënyra të ndryshme.

Mbledhja e të dhënave të klientit

Falë një baze të dhënash të profilizuar, ju mund të planifikoni aktivitetet tuaja të marketingut, duke parashikuar nevojat e klientëve tuaj me zbritje dhe oferta.

Menaxhimi i promovimit

Monitoroni të dhënat dhe statistikat e restorantit tuaj për të marrë vendime më të mira, për të rritur qarkullimin dhe kënaqësinë e klientëve tuaj

Kuponat e dhuratave

Krijoni kupona dhuratash që klientët tuaj t’i blejnë online dhe t’i bëjnë dhuratë për një drekë, darkë ose ndonjë shërbim tjetër brenda restorantit tuaj.

Pse Dishcovery?

PERSONALIZIM I PLOTE

Zgjidhni funksionet që i përshtaten më mirë biznesit tuaj dhe përdorni Dishcovery pa kufizime..

GJITHMONË ASISTENCË FALAS

Ekipi ynë i shërbimit ndaj klientit është gjithmonë i gatshëm t'ju ndihmojë, pa asnjë kosto shtesë.

THJESHTËSIA TANI

Ju do të merrni kredencialet tuaja brenda 72 orëve, asnjë aplikacion për të shkarkuar.

TË GJITHA NË NJË ZGJIDHJE

Menaxhoni porositë në tavolinë dhe në internet dhe gjurmoni të dhënat e ambienteve tuaja

Kujt i drejtohet?

Dishcovery është një zgjidhje e krijuar për t’u bërë mjet referimi për çdo restorant dhe menaxher në aktivitetin e tij të marketingut dhe shitjes dhe kështu ta bëjë punën e tij më të lehtë.

Shërbimet e dishcovery janë të dedikuara për të gjitha aktivitetet që lidhen me sektorin Horeca : restorante, piceri, bare, bistro, bare vere, trattorie, snack bare, kamionë ushqimesh, dyqane akulloresh, taverna, kokteje bare, fast food, stadiume, klube plazhi.

Kush zgjodhi Dishcovery

Me kalimin e viteve kemi aktivizuar bashkëpunimet me bizneset më autoritare të kateringut në këtë sektor

Dishcovery në numra

Nga viti 2020 e deri më sot

+ 0 .000
Restorante aktive
0 Miliona
Përdorues aktivë të menaxhimit të
+ 0 Milion
Ushqime dhe pije
të porositura nëpërmjet aplikacionit

Provo Dishcovery tani

Zgjidhni planin që i përshtatet më mirë nevojave tuaja, aktivizimi është gjithmonë falas

Fiks Mujore

Basic
14,99 + TVSH

në muaj

Fiks Mujore

Pro
24,99 + TVSH

në muaj

Ju paguani vetëm nëse e përdorni

Flex
da 0,9% a 1,9%

komisionet për porosi

A jeni gati për të filluar?

Plotësoni formularin e mëposhtëm me të dhënat tuaja. Ne do t’ju kontaktojmë.

*Fusha të detyrueshme

Më të rejat nga Blog

Disa artikuj dhe këshilla të dobishme për t'ju ndihmuar në punën tuaj.

No data was found